O nás

Jsme firma, která působí na trhu od r. 2007. Naše činnost v tomto období byla zaměřena pouze na prodej materiálů pro stavbu gabionových konstrukcí a materiálů, vhodných pro zpevnění vodních toků, svahů a podloží. Postupně se naše nabídka rozšiřovala na prodej geomříží a geotextilií. Geotextilie, geomříže a další materiály potřebné ke zpevnění svahů dopravíme přímo k zákazníkovi nebo až na stavbu.

Nabízíme pouze kvalitní výrobky od ověřených dodavatelů, jedná se zejména o systémy Green Terramesh a Terramesh systém. Jde o ryze ekologický systém pro stabilizaci zemin, který je tvořen prefabrikovanými moduly, které se sestavují až na stavbě. Velkou výhodou je, že s jejich pomocí je možné upravovat svah do požadovaného konečného sklonu. Tyto výrobky jsou certifikovány v souladu s normami ISO 9001 a ISO 14001 s ohledem na ochranu životního prostředí.

V současné době patří do nabídky i komplexní realizace projektové dokumentace, to znamená zhotovení návrhu, posouzení, konzultace, inženýrské práce.

Prioritou naší firmy je kvalitně odvedená práce, přesnost, spolehlivost a především spokojenost zákazníka.